ART / Lithographs / Litograph in colors 9873624
nr 987 3624
Ingela Palmertz
(f. 1941), Sverige
Ingela Palmertz, 69/180, sheet: 41x38, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Ingela Palmertz, 69/180, bladets mått: 41x38
Condition: löst blad
Ingela Palmertz, Swedish painter, born 1941.
Monday October 19 2015
at 19:38:44